Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020». Проведення конкурсу – це можливість усім дотичним до волонтерства та благодійності фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи. Організаторам важливе публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості благодійної роботи в Україні.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ – Менеджер року у сфері доброчинності та ПОЛОЖЕННЯ номінації

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС – КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Всебічна підтримка волонтерського руху України; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

У конкурсі можуть брати участь:

• благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року;
  • благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період;
  • суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Кількість поданих заявок від однієї організації/фахівця є необмеженою.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заявку можна завантажити за посиланням (завантажити заявку).

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 1 березня 2021 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5-10 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Основні колективні номінації:

• Благодійність великого бізнесу.
  • Благодійність середнього та малого бізнесу.
  • Корпоративна благодійність.
  • Колективне волонтерство.
  • Всеукраїнська благодійність.
  • Регіональна благодійність.
  • Місцева благодійність.
  • Благодійність в охороні здоров’я.
  • Благодійність в освіті та науці.
  • Благодійність в культурі та мистецтві.
  • Благодійність в соціальній сфері.
  • Благодійність в захисті України.
  • Благодійність неурядового сектору.
  • «Добро починається з тебе».
  • «Молодіжні благодійні ініціативи»
  • Благодійна акція року.
  • «Платформа добра».
  • «Інновації в благодійності»

Індивідуальні номінації:

• Благодійник року.
  • Волонтер року
  • Менеджер року у сфері доброчинності (окрема заявка – ЗАВАНТАЖИТИ)

Спеціальні номінації:

• Народний благодійник.
  • Медіа і благодійність
  • Допомога з-за кордону.

У кожній із вищезазначених номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2021 року у Києві. Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Докладну інформацію про конкурс можна знайти за посиланням: http://vboabu.org.ua/, http://blagoukraine.org/

Кінцевий термін подачі заявок – 1 березня 2021 року (включно). Заявку можна завантажити за лінком . Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11 (в робочі дні та години), e-mail: konkurs.blago@gmail.com; офіційні сайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/, http://blagoukraine.org/.

Ознайомитись з результатами попередніх конкурсів: ТУТ

Прийом заявок триватиме до 23:59 1 березня 2021 року.

Про результати усі конкурсанти будуть повідомлені до 10 квітня 2021 листом на електронну адресу вказану при заповненні заявки.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ – Менеджер року у сфері доброчинності

Основні етапи Конкурсу «Благодійна Україна-2020»:

• Перший – організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про конкурс (до 31 грудня 2020 року);
  • Другий – прийом проектних ініціатив (5 грудня 2020 – до 1 березня 2021 року);
  • Третій – оцінювання проектних ініціатив Національною Експертною радою (до 1 квітня 2021 року);
  • Четвертий – оголошення переможців Конкурсу (квітень 2021 року);
  • П’ятий – нагородження переможців (середина квітня 2021 року).

З додатковими питаннями звертайтеся за ном. тел.: (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

iGov.org.ua
Січень 2021
« Гру
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-01-26.