18 вересня 2013 року в рамках робочого візиту голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. завітав до селища Любимівка. До програми огляду потрапило три об’єкти.

Розпочався візит керівника району із зустрічі з директором ППП «Любимівський сирзавод» Михайлом Худоєрком на території підприємства. За його словами сьогодні гостро стоїть питання збуту продукції, на яку впливають два фактори: заборона експорту вітчизняної  продукції до Російської Федерації та висока активність конкурентів в молочно-сирному економічному сегменті. Ці фактори обумовлюють диспропорцію між ціновою політикою продукту та рентабельністю його виробництва. Але існуючий дисбаланс жодним чином не впливає на якість виробленої продукції і повністю співпадає з кредо підприємства – перш за все, якість та натуральність продукту.

Зараз сирний завод обслуговує Каховський, Нижньосірогозький, Горностаївським райони при максимальних потужностях виробничих сил – 10-15 тонн за добу, які варіюються в залежності від сезонності (в зимовий період підприємство працює через день).

Михайло Анатолійович влаштував голові РДА невелику екскурсію на території виробничого господарства. Ознайомив Сторчака В.П. з технологією виробництва сирів, з умовами праці та зберігання продукції на підприємстві. Під кінець зустрічі повідав секрет технології виробництва візитної картки заводу – сиру Гауда та Мраморного сиру, з поживними якостями та натуральними властивостями яких, зможе ознайомитись кожен бажаючий на ярмарці сільгосппродукції в місті Херсон 21 вересня.

Традиційно Володимир Петрович завітав до приміщення Любимівської селищної ради, де поспілкувався з селищним головою Мотрюком М.І. та молодими фахівцями з соціальної роботи Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В рамках бесіди було обговорено ряд пріоритетних напрямків роботи  з соціально незахищеними групами населення, виявлення та подальша соціалізація безпритульних дітей, а також проведення оздоровчих спортивних заходів для молоді.

Останній пункт робочого візиту – ФГ «Тамерлан – Юг». Голова РДА зустрівся з керівником фермерського господарства Тимченком Юрієм, з яким обговорили важливість використання зрошувальної системи,  хід збирання пізніх зернових культур. Юрій Іванович відзначив, що цей рік показав, що тільки зрошувальна земля дасть врожай, а решта залежить від погоди. Наприклад із100 газасіяного просо – було зібрано лише 4 т, все інше вигоріло. Також, Тимченко Юрій висловив сподівання, що держава буде виділяти компенсацію на електроенергію  для зрошення ранніх зернових культур і додав, що головною проблемою для фермерів залишається ціна закупки зернової групи.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра