28 вересня 2013 року в місті Нова Каховка пройшов другий день VII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток». На велику виставку-ярмарок «Таврійський ярмарок 2013» завітав голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. де зустрівся з головою Херсонської обласної державної адміністрації Костяком М. та з головою Херсонської обласної ради Віктором Пелихом.

Виставка-ярмарок презентувала останні досягнення в сільськогосподарській галузі Херсонської області. Були представленні експонати сільськогосподарських машин (комбайни, трактори, сіялки та ін), макети майбутніх підприємств (рисовий завод – модель 30В), стенд з науковими розробками Херсонського державного аграрного університету, насіннєвий матеріал перспективних сортів пшениці озимої та соргових культурних напрямів. Також свою продукцію запропонували виробники баштанних культур, овочів, фруктів, молочних виробів, алкогольних напоїв, олії, меду, хлібної продукції.

Широкому загалу були представленні експонати тваринництва (свинарство, птахівництво, вівчарство, рибний промисел). Тваринницький сегмент продукції став своєрідним проривом на цьогорічній виставці в рамках Форуму, адже був представлений колоритним асортиментом продукції, який знайшов позитивні відгуки від гостей, учасників ярмарки.

Голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В. відзначив важливість проведення подібних форумів, як  для вітчизняних товаровиробників так і для потенційних інвесторів з однієї сторони та  для пересічного громадянина України, який має змогу ознайомитись з останніми надбаннями сільськогосподарської галузі і придбати продукцію за ціною на 20-30 % нижче ринкової.

Також Володимир Петрович додав, що товаровиробники гідно представили Каховський район, особливо в галузі тваринництва та подякував їм за те, що вони вирощують екологічно чисту продукцію, яка є складовою території здоров’я  – Херсонщини.

Листопад 2017
    « Жов