Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архіви новин
iGov.org.ua
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-10-22.

Таку назву мав творчий звіт аматорів сцени, який відбувся у неділю в Тавричанському сільському Будинку культури, в якому взяли участь учасники художньої самодіяльності всіх клубних закладів об’єднаної громади. Перед початком концерту діти з Заозерного, Мар’янівки, Дудчиного і Тавричанки  влаштували танцювальний флешмоб, а в фойє Будинку культури розгорнулася традиційна виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Потім ведучі звітного концерту Світлана Стецюра й Оксана Довбня запросили всіх до ярмарку талантів, де «на продаж» було виставлено все найкраще, що має у своєму творчому доробку  кожне село, а заступник директора ДПДГ «Асканійське» Ю.Кудрявий привітав артистів і побажав їм успіхів і натхнення. .

Найбільш повно було представлено таланти Тавричанки: вокальний чоловічий ансамбль «Тавричанські дзвони» і вокальний ансамбль «Надія» (керівники Д.Красько і О.Кубюк) танцювальний колектив сучасного танцю «Забава+» (Є.Соколовська) у різних вікових групах, хор ветеранів «Гарний настрій», дитячий зразковий хор «Тавричаночка» і вокальний дитячий ансамбль «Зернятко», юна співуча «Яблунька». І це – не рахуючи сольних виступів, дуетів і тріо. Тож не дивно, що не раз глядацька зала вибухала дружними оплесками. Та й чому дивуватися, якщо в Тавричанському СБК працюють 26 мистецьких  гуртків, де знаходять заняття для душі сільські жителі будь-якого, починаючи з дитсадка, віку.  Тому Будинок культури працює без вихідних, його двері не зачиняються ніколи, – зазначає директор СБК Т.Гатицька. Не можна обійти увагою і родинну вітальню «Здравушка»: флешмоб за участю дітей та їхніх батьків вже став неодмінною складовою концерту. А професійне журі у складі фахівців   Каховського РБК ім.Фрунзе відзначає високий професійний рівень  виконавців та репертуару, тож відібрати кращих для участі у районному звітному концерті аматорських колективів Каховського району буде не просто.

Блиснув своїми красунями-вокалістками (ансамбль «Молодички») і танцівницями (гурт «Запальні дівчата»)  маленький Мар’янівський клуб, а сольний виступ його керівника А.Порфірової викликав овації.

Не потребує рекомендацій народний аматорський ансамбль української пісні  «Журавка» (керівник Л.Гринь) з Дудчиного, котрий вже понад 70 років  черпає натхнення з чистих глибоких криниць народної творчості,   на нього рівняється і їх колектив-супутник «Вишеньки».

А увінчала програму танцювально-музична композиція у спільному виконанні творчих колективів.