Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-23.

23 серпня в РБК ім. Фрунзе відбувся святковий концерт, приурочений 22-ій  річниці Незалежності України. Відкрив урочистий захід голова Каховської районної державної адміністрації В.П. Сторчак, який сколихнув чисте повітря в концертній залі святковою промовою. Так, Володимир Петрович зазначив, що 22 роки минуло з початку державотворчого процесу незалежної України, за цей період вже виросла молодь, яка не знає іншого статусу своєї країни, змінився світогляд активної частини суспільства щодо позиції нашої держави на політичній арені, звиклися, а в чомусь і змінилися, непомітно для себе, люди старшого покоління, які віддали кращі свої роки іншій державі, що існує зараз тільки на сторінках історії. Після чого привітав присутніх у залі  зі святом, подякував за повсякденну наполегливу працю та побажав міцного здоров’я, добробуту, злагоди і порозуміння у кожній  родині.

Після вступного слова голови Каховської районної державної адміністрації розпочалося нагородження почесними грамотами  видатних працівників Каховського району  за сумлінну працю та вагомі досягнення у професійній діяльності. Так,   Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримали: Крищук Сергій Макарович,  тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва ДПДГ «Каховське», Палига  Ніна   Петрівна, начальник    управління   Пенсійного  фонду України в  м.Каховці та Каховському  районі Херсонської області. Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено  Дейнеко Любов  Іванівні, директору  Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради, а також Горбенка Олександра Івановича, головного гідротехніка ДПДГ «Асканійське» та колектив амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Василівка (керівник Сич  Ірина Михайлівна) було нагороджено Почесною  грамотою голови  районної державної адміністрації.

По закінченню урочистої частини на присутніх в залі чекав святковий концерт за участю творчих колективів Каховського районну.