7 березня 2013 року у районній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди створення у районі першого дитячого будинку сімейного типу. Родина Єрьоменко Алли Анатоліївни та В’ячеслава Сергійовича, мешканців села Коробки,  взяла на виховання 8 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. сердечно привітав батьків-вихователів, дітей, соціальні служби з цією приємною подією та вручив родині цінний подарунок – холодильник.

Винуватців свята привітали та вручили подарунки заступник голови райдержадміністрації Вакулич О.Л.,

Коробківський сільський голова Сегляник І.В.,

директор Коробківської ЗОШ І-ІІІ ст., депутат районної ради Ткач О.О.,

начальник відділу освіти, молоді та спорту Грушко В.В.,

начальник управління соціального захисту населення Колбасенко О.В.,

начальник служби у справах дітей Нелюбіна Н.С., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Декадіна О.В.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра