Згідно з планом роботи районної державної адміністрації на 2018 рік та відповідним розпорядженням голови районної державної адміністрації робочою групою здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Семенівської сільської  ради.

Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі житлово-комунального обслуговування, у  сфері освіти, культури, медицини,  цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, роботи зі зверненнями громадян,   соціального захисту,  з питань запобігання дитячої бездоглядності, антикорупційної діяльності, ведення діловодства, контрольної, кадрової та організаційної діяльності.

За попередніми висновками членів робочої групи виконком сільської ради на достатньому рівні забезпечує виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Слід зазначити, що остаточні результати перевірки будуть розглянуті на черговому  засіданні колегії районної державної адміністрації у листопаді місяці.

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.