18.09.2013 року при голові Каховської районної державної адміністрації Сторчака В.П. відбулося спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсії, стипендії та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати і зайнятості населення.

На порядок денний було винесено ряд питань. Про розгляд подання Каховської міжрайонної прокуратури про усунення порушень вимог Закону України «Про місцеві державні адміністрації», причин та умов, що їх сприяють, доповіла заступник голови районної державної адміністрації Тертична Т.С. Також, присутні заслухали Гончарову І.А. першого заступника керівника управління пенсійного фонду з докладом про виконання планових показників пенсійного фонду України.

В контексті засідання комісії було обговорено додатково два питання: про рівень заробітної плати на підприємствах району та питання розгляду стосовно заборгованості по заробітнім платам, легалізації праці, зайнятості населення.

По словам Сергія Зарудинеця, заступника начальника Каховської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Херсонській області. На сьогоднішній день податкова інспекція постійно робить аналіз посівних площ, а також аналіз кількості працюючих на них людей. В результаті проведеної роботи – керівників ПП «Алексіс» і «Арія – 2» було залучено до сплати податків в Каховський районний бюджет, які здійснювали підприємницьку діяльність не по місцю реєстрації. Сергій Володимирович додав, що за останній час зроблено 7 робочих візитів за результатами, яких встановлено 37 порушень суб’єктами господарської діяльності і виявлено 528 одиниць неофіційно найманих робітників.

В результаті проведеного засідання вирішено – підвищити ефективність робочих груп, а також в обов’язковому порядку відповідними особами повністю володіти інформацією, щодо заборгованості заробітної плати на закріплених за ними підприємствах. Інформувати членів тимчасової комісії про стан заборгованості та визначити шляхи удосконалення роботи тимчасової комісії і районної робочої групи. За підсумками засідання комісії відразу видано окреме доручення голови РДА.

Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонси подій

 • До уваги суб’єктів господарювання!!!

  22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

 • Шановні мешканці району!

  Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 130