15  березня 2013 року відбулося спільне засідання комісії з питань захисту прав дитини  та дорадчого органу з питань координації соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах районної державної адміністрації, в якому взяли участь сільський голова с. Чорнянка Сєров Ю.М., директор Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Кудлай В.В., соціальний педагог Серікова Л.О., фахівець РЦСССДМ  Хома І.В.  Розглянуто питання  попердження бездоглядності  малолітнього Тягая Є., мешканця села Чорнянка,   та недопущення жорстокого поводження з ним, визначено суб’єктів соціального супроводу родини з метою подолання життєвих труднощів та збереження біологічної родини.  Розглянуто також питання про доцільність призначення опіки над дитиною-сиротою та відповідність її інтересам дитини.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра