Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-06-16.

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України, виявленню і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи, розбудови системи позашкільної освіти та підвищення якості патріотичного виховання учнівської молоді, їх фізичного загартування шляхом системи козацького січового самовиховання 05-08 вересня 2013 року на території Новокаховського лісництва (район м. Таврійськ) відбувся збір шкільних козацьких організацій Каховського району «Соснова січ – 2013», в якому прийняли участь учні Костогризівської, Роздольненської, Чорноморівської, Чорнянської, Кам’янської, Дмитрівської, Дудчинської, Новокам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., Любимівської ЗОШ-днз І-ІІІ ст. №2. Більше 100 учнів району були задіяні у заході.

Організаторами збору стали відділ освіти, молоді та спорту, районний центр дитячої та юнацької творчості, Каховська паланка УДЮТ «Січ». Доросле козацтво було представлено козаками Каховського козачого товариства (наказний отаман Микола Огданець), Українського дитячо-юнацького товариства «Січ» (головний отаман Борис Скребцов), Білогірської районної козачої общини «Святогор» АР Крим (отаман Віктор Сиденко), Херсонського клубу реконструкторів «Лицарі великого степу» (керівник Андрій Лопушинський). Також були присутні представники Каховського районного відділу управління держслужби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Каховського міського центру соціальної служби для сім′ї, дітей та молоді, Херсонської обласної організації «Фундація сприяння громадської активності», молодіжних громадських організацій «Драйв», «Благо», «Молодіжна політика». Вони тепло привітали юних козачат з початком козацьких змагань та побажали успіхів

Програма включала в себе різні форми роботи, в яких були задіяні не тільки організатори заходу, але і гості. Весь цей час був насичений цікавими подіями та зустрічами. Юні козачата змогли продемонструвати свої вміння у змаганнях зі стрільби з луку та пневматичної зброї, волейболу, вишколу на човнах, конкурсів з художньої самодіяльності та шкільних газет на козацьку тематику.

Вдало виступили у змаганнях та конкурсах учні Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст., Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст., Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ №2Дуже цікаво пройшли лекторії з історії козацтва, майстер-класи з виготовлення свинцевих куль та елементів спортивного туризму, заняття з православної етики. Державною пожежною рятувальною частиною №13 проведені заходи в розрізі загальнодержавної акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

З метою реалізації Міжнародної програми «Лісова школа волонтерів» ініціативна група куреня «Гілея» при Чорнянській ЗОШ І-ІІІ ст. (наставник Артур Гусак) разом з спеціалістами Каховського міського центру соціальної служби для сім′ї, дітей та молоді провели тренінги, турнір з міні-футболу та козацьку толоку.

Підведені підсумки змагань та конкурсів. Перемогла козацька дружба. Козацькі коші, курені були нагороджені грамотами та солодкими призами.