Шановні жителі Каховського району!

Сердечно вітаємо вас зі світлим Днем Хрещення Київської Русі-України!

Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Сьогодні, проходячи через важкі випробування війни на сході України, ми маємо пам’ятати про незворотність того вектору, який було обрано тисячоліття тому князем Володимиром, подбати про всебічну підтримку тих хто захищає сьогодні нашу державу від збройної агресії, схилити голови перед загиблими Героями, підтримати їх сім’ї.

Віримо, що численні молитви мирян у кожному куточку Полтавщини принесуть довгоочікуваний мир, єдність та добробут на українську землю!

Сердечно вітаючи жителів району та духовенство, від щирого серця бажаємо, щоб свято хрещення Київської Русі-України зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА

25 липня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним