Від щирого серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                           Валерій Салтиков

Вересень 2018
« Сер