Щиросердно вітаю вас з Днем усиновителя!

Символічно, що цей день щорічно відзначається 30 вересня  і співпадає з релігійним святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, аби кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку. Тому щиро дякую кожній сім’ї, яка усиновила дитину,  висловлюю подяку кожному з прийомних батьків, опікуну та піклувальнику, які подарували дитині частинку свого серця і сімейний затишок.

Дякую батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щедрість сердець, за щоденну натхненну працю, за любов і турботу про дітей.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та добробуту!

ВОЛОДИМИР СТОРЧАК, голова районної державної адміністрації, голова районної організації Партії регіонів!

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра