Прийміть сердечні вітання з Днем фізичної культури і спорту. Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття.

Це свято , яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя  сприятиме здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій .Переконаний, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень надійна опора прекрасного майбутнього нашого району.

Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

ВОЛОДИМИР СТОРЧАК, голова районної державної адміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра