В ці дні ми святкуємо славетну подію, яка відбулася на берегах Дніпра більше тисячі років тому, в 988 році нашої ери, але до теперішнього часу не втратила своєї історичної значимості для всього слов’янського миру.

Саме ця подія довела, що смиренність, всепрощення й любов, важливіші й вірніші будь якої боротьби i, політичної в тому числі. Без порозуміння в таких делікатних питаннях, як свобода coвісті i свобода peлігії, говорити про ycпix не доводиться.

Святкування    1025    –    річчя    Хрещення    Pyci – це збереження історичної правди й залучення суспільної уваги до духовного коріння нашого народу, Соборності, утвердження споконвічних історичних i культурних традицій.

Вітаю вcix нас з цим святом . Бажаю міцного здоров’я вам i вашим рідним. Нехай в кожному домі панують любов, злагода та взаємопорозуміння!

З повагою,

Голова Каховської районної державної адміністрації ,

Голова районної організації Партії регіонів                                                              Володимир Сторчак

Травень 2018
« Кві

• Закінчення навчального року

25-26 травня в школах району проводяться урочистості з нагоди Свята Останнього дзвоника за участі керівництва району, районних служб і організацій.