Щиро вітаємо Вас з професійним святом.

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій справі захисту України.

Впевнений, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

ВОЛОДИМИР СТОРЧАК, голова районної державної адміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра