Щиро вітаю вас з професійним святом.

Ви з гідністю виконуєте свій почесний обов’язок, пильнуєте економічну стабільність, сприяєте утвердженню партнерських відносин з платниками податків.

Завдяки професіоналізму податківців, помноженому на досвід і сумлінність, впровадженню креативних ідей та втіленню передових технологій адміністрування податків забезпечуються партнерські відносини з платниками податків та стабільне наповнення державного бюджету.

Впевнений, що ваша робота і надалі буде результативною, а успіхи – вагомими і переконливими.

Від усієї душі бажаю всім співробітникам, ветеранам податкової служби, вашим сім’ям здоров’я, щастя, добробуту, успіхів та багато сонячних радісних днів у житті.

ВОЛОДИМИР СТОРЧАК, голова районної державної адміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

Січень 2018
    « Гру