Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Працівники культури завжди займають передові і прогресивні позиції в усіх суспільних процесах. Неможливо переоцінити потужний внесок працівників галузі у розвиток культури та духовності, у справу утвердження національної ідеї. Ваша місія – одна із найпрекрасніших у суспільстві. Ви даруєте людям радість, несете культуру, народні традиції до кожного серця, кожної душі, своєю творчою працею та силою духу.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, ентузіазм і самовідданість в роботі.

Бажаю здоров’я, добра, благополуччя вам та вашим родинам, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                                                           Валерій Салтиков

Листопад 2018
« Жов

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ