Щиро і сердечно вітаю Вас з професійним святом — Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваша професія – особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Своєю наполегливою сумлінної працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте наш рідний край, примножуєте його успіхи і досягнення. Впевнений, що без вашої підтримки і розуміння, ініціативності і безперервного творчого пошуку неможливі переміни на краще.

Вітаючи вас з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, добра, благополуччя, нових творчих досягнень, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю.

Зі святом !

З повагою голова районної державної адміністрації  Валерій Салтиков

Липень 2018
« Чер