Вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення  зростає комфортність життя наших жителів, забезпечується найповніше задоволення їхніх потреб. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Зичу вам міцного здоров’я, весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

ВОЛОДИМИР СТОРЧАК, голова районної державної адміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра