Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97 запроваджено День Національної поліції України, який відзначатиметься щороку 04 липня.
Щиро вітаю співробітників Каховського відділення поліції з професійним святом.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На Вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку. Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, стоячи на варті законності та правопорядку в суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

Від щирого серця бажаю всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби  заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, де люди пишатимуться високим званням  громадянина України.

Найкращі побажання й вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою.

Слава Україні!

голова районної державної адміністрації              Валерій Салтиков

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ