1 червня в усьому світі відмічається  Міжнародний день захисту дітей. Це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості.
Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Дорогі діти!

Бажаю вам  щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!
Будьте щасливі та здорові!

Володимир Сторчак, голова Каховської районної державної адміністрації, голова Каховської районної організації Партії регіонів

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.