16681_thumb

Прийміть сердечні привітання з нагоди великих національних свят нашої державності – Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України.

Український стяг уособлює наш національний дух та незламність волі. Це символ нашої незалежності, соборності, спільності ідеалів, помислів і справ. Це – совість, жива історична пам’ять та гордість народу.

Під синьо-жовтим знаменом українці виборювали свободу, творили державу, здобували славу своїй Батьківщині, зі зброєю у руках відстоювали і відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Його кольори є кольорами нашої землі, а сам прапор – є втіленням наших звитяг!

Народ України святкує 24 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ця  визначна подія навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Упевнений, кожен з нас готовий зробити все від нього можливе для процвітання нашої країни, щоб державні символи України упізнавали і поважали в усьому світі.

Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Слава Україні!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                              В.М.Салтиков

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис