Новий рік та Різдво – завжди магічна, хвилююча, безмежно радісна пора. Здавалося б, прості слова «З Новим роком!», «З Різдвом!», «З новим щастям!», але вони наповнені особливою теплотою та щирістю.

Рік, що минув, був насичений  напруженою працею, трагічними подіями та вагомими звершеннями. Він показав, що український народ – це сильна духом нація, яка, об’єднавши спільні зулилля, взмозі подолати будь-які труднощі .

Наступний  рік хай буде роком миру, впевненого розвитку, стабільності та порозуміння. Нехай кожен день новоріччя спонукає до зважених доленосних рішень задля добра кожного мешканця нашого району – і щойно народженої дитини, і людей вже поважного віку.

Щиро бажаємо, щоб новорічні та різдвяні свята наповнили кожен Ваш день – нинішній і прийдешній відчуттями краси, величі і щедрості на добро!

З повагою,

Заступник голови                                                                                                                     Радник голови

районної державної адміністрації                                                                  обласної державної адміністраці

Ольга Вакулич                                                                                                              Валерій Салтиков

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра