06 жовтня 2017 року відбулася сесія районної ради. Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Тетяна Тертична та голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков виконали приємну місію: вручили грамоти, кубки та цінні подарунки за ІІІ командне місце в спартакіаді посадових осіб місцевого масо врядування, депутатів районного та місцевих рівнів; кращим приватним підприємцям, що вносять вагомий внесок в розвиток економіки району. Серед них,  Гладишев Євгеній Юрійович, переможець в номінації «Кращий підприємець» у сфері торгівлі та обслуговування, Дроздик Сергій Миколайович, переможець  в     номінації «Кращий підприємець – благодійник», Найдьонов Віктор Григорович, переможець в номінації «Кращий підприємець» у сфері виробництва, Репілевський Едуард Вікторович, переможець в номінації «Кращий підприємець» у  сільськогосподарській сфері.

Також, були названі учасники АТО, які одержали державні нагороди за участь у бойових діях, Барабанюк Сергій Анатолійович, молодший сержант, нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня, Крикун Олександр Петрович, солдат, нагороджений медаллю  “Захиснику Вітчизни”, Манаєнков Роман Валентинович, сержант,нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня, Осадчук Віктор Вікторович, солдат, нагороджений медаллю  “Захиснику Вітчизни”, Сличко Михайло Миколайович, старший матрос, нагороджений медаллю  “Захиснику Вітчизни”, Сябрук Петро Іванович, старшина, нагороджений медалями “Захиснику Вітчизни” та”За військову службу Україні”. В свою чергу, керівник громадської організації «Кордон» Олександр Назарук відмітив керівництво району, волонтерів, які надають  всебічну допомогу та підтримку армії.

Після урочистої частини до депутатів районної ради   звернувся Проценко В.В. з проханням виділити кошти на спів фінансування здійснення ремонту даху Сергіївської ЗОШ. Його звернення підтримав голова районної державної адміністрації Салтиков В.М., пояснивши, що слід виділити 10% коштів з районного бюджету, так як з місцевого бюджету ці кошти не виділені. Депутати прийняли позитивне рішення з даного питання.

Згодом до уваги народних обранців для прийняття рішень були представлені питання порядку денного, серед яких хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району, бюджету  за І півріччя 2017 року та внесення змін до нього, районна програма « Розвиток людського капіталу Каховського району» на 2017-2021 роки, створення комунальної установи – Каховського районного  методичного центру, затвердження його статуту  та примірної структури, призначення її завідувача, внесення змін до статуту Каховської районної комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти», затвердження його у новій редакції та призначення його директора, затвердження актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Тавричанської, Зеленопідської об’єднаних,  Любимівської селищної, Василівської, Коробківської, Чорнянської  сільської територіальних громад та ін.

Крім того, заслухано звіт про роботу Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги за 2016 рік та 9 місяців 2017 року головного лікаря установи Антоненка О.А., в порядку інформації – про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за І півріччя 2017 року начальника відділу Третьяка А.Л., про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої прокуратури за І півріччя 2017 року її керівника С’єдіна Д.В.

Анонси подій

 • Запрошуємо до обговорення

  З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Календар
  Грудень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  Архів новин
  Статистика
  Яндекс.Метрика