Календар
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2023-03-23.

Послугою скористалися вже більше 125 тисяч родин у всій Україні. Відтепер у єМалятко можна отримати українське свідоцтво про народження, якщо дитина народилася на території Автономної Республіки Крим або окупованих районів Донецької чи Луганської областей. Команда Мінцифри будує цифрову державу, у якій кожен українець матиме рівні можливості і рівний доступ до державних послуг. Незалежно від місця перебування.

Батьки дітей віком до 18 років, народжених на тимчасово окупованих територіях, які ще не отримали українське свідоцтво про народження, тепер можуть скористатися сервісом єМалятко. Спочатку потрібно подати заяву про встановлення факту народження дитини через Електронний суд.

До заяви потрібно додати:

  • копії документів, що підтверджують народження дитини: медичне  свідоцтво про народження та/або медичні довідки

  • копії паспортів та ідентифікаційних кодів батьків

  • копію свідоцтва про шлюб (за наявності)

  • інші докази факту народження дитини (за наявності)

Така категорія справ звільняється від сплати судового збору. Із отриманим номером судового рішення потрібно подати заяву на отримання комплексної послуги єМалятко на порталі Дія.

 При отриманні послуги для замовлення доступні:

  • присвоєння номера платника податків

  • присвоєння УНЗР та визначення належності дитини до громадянства України (за умови, якщо батьки або один з них мають власний УНЗР)

  • допомога при народженні дитини

  • реєстрація місця проживання дитини (за умови реєстрації одного з батьків у містах, де вже доступна послуга)

 Підписати заяву єМалятко потрібно своїм електронним підписом, а потім отримати  свідоцтво у відділі ДРАЦС у зручний час. Також дані зі свідоцтва можна буде додати до документів у застосунку Дія.

Дякуємо за спільну роботу донорам EGAP, SURGe, EGOV4UKRAINE, а також Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерству юстиції України, Міністерству охорони здоров’я України, Національній службі здоров’я України, Міністерству соціальної політики України, Державній міграційній службі України, Державній податковій службі України