17 серпня 2013 року у Скадовському районному будинку відбулася педагогічна конференція за участі голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка, голови обласної ради Віктора Пелиха, Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія  Павленка, а також  на серпневий захід освітян завітав голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П.

Конференція проходила під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ганни Понамаренко.

В ході конференції головним чином розглядали два важливих питання:  про реалізацію в області нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», яке достатньо широко розкрив голова облдержадміністрації Микола Костяк,  та друге питання   про стан готовності закладів освіти області до впровадження нових стандартів освіти, по якому доповів директор Департамента освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Яценко.

Загалом педагогічна конференція зібрала під своєю егідою близько 400 освітян.

Травень 2018
« Кві

• Закінчення навчального року

25-26 травня в школах району проводяться урочистості з нагоди Свята Останнього дзвоника за участі керівництва району, районних служб і організацій.