До уваги!!!

30 вересня 2017 року в рамках Х Міжнародного інвестиційного форуму Херсонщини «Таврійські горизонти: співпраця інвестиції економічний розвиток» відбудеться тренінг «Екологічна сертифікація продукції-інвестиційний інструмент для розвитку бізнесу».

Тренінг проводитиме ВГО «Жива планета» у конференц-залі ККР «Мрем’єр» (м.Н.Каховка, пр.Дніпровський, 42). Початок тренінгу о 13.00 годині.

Програмою тренінгу передбачено ознайомлення учасників з:

-вимогами міжнародних стандартів, що встановлюють принципи та методи визначення поліпшених екологічних характеристик і переваг продукції та застосування екологічних маркувань;

-бізнес-кейсами українських товаровиробників з ефективного використання результатів екологічної сертифікації та маркування в якості конкретних переваг, у тому числі для посилення експортного потенціалу;

-типовими помилками при використанні в рекламі тверджень, міркувань, та декларацій екологічного змісту, в тому числі з відповідальністю суб’єкта господарювання за такі помилки;

-принципи застосування моделі «зелених закупівель» для збільшення більш ефективних закупівель товарів, робіт та послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади, та у приватному секторі економіки.

Інститут луб’яних культур НААН – провідна установа з селекції безнаркотичних промислових конопель.

В рамках проекту «Конопляний університет» 5-6 вересня 2017 року на базі Інституту луб’яних культур НААН відбудеться вже традиційний мастер-клас з вирощування, збирання та переробки конопель. Захід будуть проводити фахівці установи сумісно з представниками асоціації «Українські технічні коноплі».

Програма мастер-класу та науково-практичного семінару з вирощування, збирання та перероблення промислових конопель

Канада хоче українські меблі, одяг, взуття, солодощі, IT-продукти

Уряд Канади особливо зацікавлений в імпорті з України меблів, одягу, взуття, шоколаду і кондитерських виробів, ІТ-послуг. Спеціальний Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголосив набір серед українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export!

В рамках програми українським підприємцям будуть надавати індивідуальні консультації, співфінансувати та організовувати їх торгівельні місії до Канади, участь у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США, організовувати бізнес-зустрічі з потенційними замовниками в Канаді.

Пріоритетними секторами після ґрунтовного аналізу канадського та українського ринків визначили:

– ІТ-послуги

– одяг

– взуття

– меблі

– шоколад та кондитерські вироби

Компанії, що відповідають необхідним критеріям, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають до 16 липня заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/UCANexport.

Детальніше про критерії відбору для програми U CAN EXPORT можна подивитись тут: http://cucc-event.trust-canada.net/programa-pidtrimki-eksportu-v-kanadu-u-can-export/

А також практичні поради з експорту товару до Канади будуть надаватись особисто директором Канадсько-української торгової палати Еммою Турос для підприємців Одеської, Миколаївської та Херсонської областей 4 липня об 11 годині у Херсоні за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 7 (Конгрес-хол). Детальна інформація, реєстрація та контакти є на сайті заходу http://cucc-event.trust-canada.net

Довідково:

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі. Вона розрахована на 3 роки.

4 липня 2017 року об 11 годині у Херсоні за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 7, Херсон (Конгрес-холл) відбудеться зустрічі з директором Канадсько-української торгової палати Еммою Турос.

Тема зустрічі: «Експорт українських товарів до Канади. Практичні випадки з перших вуст».

Детальна інформація, реєстрація та контакти на сайті заходу http://cucc-event.trust-canada.net

Потреба проведення цієї зустрічі викликана тим, що є необхідність в розповсюдженні детальної інформації щодо експортування товарів до Канади. Вже сьогодні є можливість реалізовувати свою продукцію в Канаді, і ми бажаємо дати Вам відповідь на питання «як це зробити?». Нам боляче чути, що на сьогодні 90% експорту України це сировина. Західні країни виробляють високоякісні товари, які потім ми імпортуємо оплачуючи їх виробничий цикл та закладений прибуток.

1 червня Генерал-губернатор Канади підписав Угоду про вільну торгівлю з Україною, чим завершив процедуру ратифікації угоди в Канаді. Угода передбачає безмитний доступ 98% українських товарів на канадський ринок, а також містить цілий ряд положень, які стимулюватимуть економічне зближення двох країн. Для реалізації угоди створений Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

Маємо надію, що проведення зустрічі спричинить реалізацію продукції українських товаровиробників на ринку Канади, підвищення добробуту підприємців, розвиток промисловості України, створення нових високооплачуваних робочих місць.

Зустріч організовують: ФОП Козонак Дмитро Миколайович (член Канадсько-української торгової палати), Громадська організація «Бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» (має меморандум про співпрацю з Канадсько-українською торговою палатою), громадська організація «Земля Таврії» (реалізовує український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP). Інформаційний партнер заходу: Інформаційна агенція «Любимий Херсон».

Контакти для зв’язку:

Пошта: cucc.kherson@gmail.com

Телефон: +3805052051258

Сайт http://cucc-event.trust-canada.net

Про рішення щодо участі у зустрічі просимо повідомити у зручний для Вас спосіб та заповнити анкету за посиланням^ http://cucc-event.trust-canada.net/registrstion/

Програма зустрічі буде розрахована на 3 години у форматі діалогу та буде сформована на основі попередньо надісланих нам запитань майбутніх учасників зустрічі. Будь-ласка, пишіть Ваші запитання в реєстраційній формі, або на електронну пошту проекту

Обласною державною адміністрацією у рамках співпраці з Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (далі – ПМГ ПРООН/ГЕФ) запроваджено Конкурс екопроектів (далі – Конкурс) для громад Херсонщини.

Для підготовки якісних проектів у рамках Конкурсу обласною державною адміністрацією та ПМГ ПРООН/ГЕФ планується проведення 1-денного тренінгу з проектного менеджменту, підготовки проектних заявок громад Херсонщини, який відбудеться 13 липня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (Програма тренінгу).  Детальніше ТУТ

Анонси подій

 • Запрошуємо до обговорення

  З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Календар
  Грудень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  Архів новин
  Статистика
  Яндекс.Метрика