Днями в РБК ім.. Фрунзе  відбувся семінар для роботодавців за сприянням управління економічного розвитку та цивільного захисту Каховської РДА та за участю   Ракової Ольги  – голови Черкаської профспілки підприємців «Солідарність» та Хоменко Ольги – керівника асоціально- правового факультативу при Черкаській торгово- промисловій палаті, директор  Черкаського обласного відділення Фонду  соціального захисту інвалідів.

Захід відбувся в рамках масштабної інформаційно-роз’яснювальної компанії щодо дієвої реалізації норм законодавства про працю, захист і поновлення трудових прав працівників.

Мета заходу в – донесення до діючих та потенційних роботодавців, працівників та інших верств населення інформації щодо положень законодавства про працю, видів відповідальності за його порушення.

Лектори надали роботодавцям інформацію  про види трудових договорів, порядок їх укладення, зупинилася на укладенні договору цивільно – правового характеру та трудового договору за сумісництвом, наголосила на необхідності легалізації трудових відносин, встановлення належних умов праці та захисту трудових прав працівників.

Учасники семінару обговорили порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю,  штрафні санкції для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за порушення трудового законодавства, особливості здійснення державного нагляду у зв’язку зі змінами, внесеними до законодавства. Окремо відзначено, що 01 січня 2017 року набув чинності Закон № 1774-VIII, яким передбачена легалізація відносин у сфері зайнятості та оплати праці шляхом делегування органам місцевого самоврядування повноважень у сфері контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, а також накладання штрафів за його порушення.

 

Анонси подій

 • Запрошуємо до обговорення

  З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Календар
  Грудень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  Архів новин
  Статистика
  Яндекс.Метрика