Днями в РБК ім.. Фрунзе  відбувся семінар для роботодавців за сприянням управління економічного розвитку та цивільного захисту Каховської РДА та за участю   Ракової Ольги  – голови Черкаської профспілки підприємців «Солідарність» та Хоменко Ольги – керівника асоціально- правового факультативу при Черкаській торгово- промисловій палаті, директор  Черкаського обласного відділення Фонду  соціального захисту інвалідів.

Захід відбувся в рамках масштабної інформаційно-роз’яснювальної компанії щодо дієвої реалізації норм законодавства про працю, захист і поновлення трудових прав працівників.

Мета заходу в – донесення до діючих та потенційних роботодавців, працівників та інших верств населення інформації щодо положень законодавства про працю, видів відповідальності за його порушення.

Лектори надали роботодавцям інформацію  про види трудових договорів, порядок їх укладення, зупинилася на укладенні договору цивільно – правового характеру та трудового договору за сумісництвом, наголосила на необхідності легалізації трудових відносин, встановлення належних умов праці та захисту трудових прав працівників.

Учасники семінару обговорили порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю,  штрафні санкції для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за порушення трудового законодавства, особливості здійснення державного нагляду у зв’язку зі змінами, внесеними до законодавства. Окремо відзначено, що 01 січня 2017 року набув чинності Закон № 1774-VIII, яким передбачена легалізація відносин у сфері зайнятості та оплати праці шляхом делегування органам місцевого самоврядування повноважень у сфері контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, а також накладання штрафів за його порушення.

 

Календар
Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Анонси подій

 • Закінчення навчального року

  25-26 травня в школах району проводяться урочистості з нагоди Свята Останнього дзвоника за участі керівництва району, районних служб і організацій.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 782