15 серпня 2013 року в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено семінар-навчання під головуванням Сидоренко І.А.  з уповноваженими особами сільських (селищної) рад щодо «Реалізації в регіоні завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини».

В контексті даного семінару- навчання було розглянуто ряд актуальних соціально гострих питань пов’язаних із соціалізацією людей з обмеженими можливостями, розглянуто основні зміни до Законодавства України щодо соціального захисту населення, також вповноважені особи сільських рад були проінформовані стосовно інтерв’ю міністра соцполітики    України Н. Королевської в якому йдеться про обов’язкове збільшення пенсій щороку.

Особливої уваги заслуговує питання реалізації в регіоні нових соціальних ініціатив, завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини. Так, з метою дотримання стандартів надання соціальних послуг підвищення їх ефективності забезпечено призначення усіх видів державної допомоги, компенсацій та житлових субсидій із застосуванням спрощеного механізму надання – за єдиною технологією прийому громадян за принципом «Єдиного вікна», на підставі єдиної заяви. За звітний період державну соціальну допомогу отримали:  малозабезпечені сім’ї – 25, інваліди з дитинства та діти-інваліди – 233 особи, тимчасова допомога –  82 сім’ї, допомога відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» –  3168 сімей.  Загальна сума виплачених коштів 21 204,7 тис.грн.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до статті 18 Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» передбачено збільшення розміру допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність шляхом неврахування в дохід сім’ї державної соціальної допомоги, що виплачується на дітей-інвалідів.

Підвищення рівня і якості життя громадян має забезпечуватися шляхом впровадження системи державних соціальних стандартів, доведення розмірів державних соціальних гарантій до рівня прожиткового мінімуму. Гідне матеріальне майбутнє людини, що є метою діяльності нинішньої влади, буде забезпечено в результаті здійснення нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича

За результатами семінара-навчання вирішили інформацію управління взяти до відома та використання у подальшій роботі»

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра