Напередодні Новорічних і Різдвяних свят пройшов традиційний щомісячний семінар – навчання для секретарів місцевих рад Каховського району. Відкриваючи його засідання,  керівник апарату районної державної адміністрації Васильєва Т.В. представила новобраного секретаря утвореної Любимівської ОТГ Жужу Валентину Григорівну, яка, в свою чергу, коротко розповіла про свою трудову діяльність.

Після вступної частини відбувся розгляд питань порядку, першим з яких висвітлено питання щодо складання звітів про державну реєстрацію актів цивільного стану Барсуковою Оксаною Андріївною, начальником Каховського районного  відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції  у Херсонській області.

Наступне питання, що стосувалося плану комплексних перевірок виконкомів сільських рад по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2018 рік, озвучила Васильєва Тетяна Вікторівна. У своєму виступі Тетяна Вікторівна звернула увагу на законодавчі акти, що регламентують діяльність  органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з даного питання, на ведення кадрової роботи у виконкомах місцевих рад, роботи з питань цивільного захисту, діяльності дорадчих органів, підготовку документів щодо проектів, які пропонуються здійснювати за рахунок коштів регіонального розвитку України та коштів міжнародної технічної допомоги тощо. Васильєва Т.В. зазначила, що в наступному році перспективним планом роботи районної державної адміністрації передбачено перевірку виконкомів Волинської та Семенівської сільських рад з питання виконання делегованих повноважень.

По завершенню робочої частини Тетяна Вікторівна привітала присутніх  зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим  роком і Різдвом Христовим і побажала міцного  здоров’я, феєрверку позитивних емоцій, нових професійних звершень, родинної злагоди, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих