08 лютого 2013 року  в Каховській районній державній адміністрації  пройшов   семінар-навчання для керівників структурних підрозділів  районної державної адміністрації та спеціалістів, які відповідають за кадрову роботу , під головуванням  керівника апарату районної державної адміністрації Васильєвої Т.В.
На початку семінару керівник апарату оголосила порядок денний навчання.
В своєму виступі Васильєва Т.В детально запинилася на питаннях  взаємодії апарату та структурних підрозділів  з питань  реалізації державної кадрової політики та порядку призначення і звільнення на посади державних службовців в районній державній адміністрації . Виступаюча наголосила, що в районної державної адміністрації розробляється розпорядження про Порядок оформлення трудових відносин з працівниками структурних підрозділів  районної державної адміністраці.

З учасниками  семінару було обговорено також питання розробки посадових інструкцій державних службовців в структурних підрозділах районної державної адміністрації та  застосування постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. № 887 та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 13 вересня 2011  року № 11 «Про Довідник типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців»
Крім цього,  увагу присутніх було спрямовано  на вимоги, які необхідно обов’язково враховувати при   підготовці документів з  кадрових питань.

Січень 2018
    « Гру