З метою реалізації в районі стратегічних ініціатив Президента України Януковича В.Ф. щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 06 вересня 2013 року у Каховській районній державній адміністрації проведено семінар-навчання для секретарів виконкомів сільських та селищної рад і фахівців із соціальної роботи Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа щодо збереження і надання соціального житла.

Розпочала семінар-навчання заступник голови райдержадміністрації Вакулич О.Л., яка наголосила на важливості забезпечення взаємодії служб, відділів та виконкомів сільських і селищної рад по організації та виконанню соціальних ініціатив Президента України щодо захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа.

Начальник служби у справах дітей Нелюбіна Н.С. і директор Каховського районного ЦСССДМ Декадіна О.В. провели огляд законодавства щодо захисту житлово-майнових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа та окреслили проблемні питання його реалізації у районі.

Наступним було розглянуте питання стану виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа соціальним житлом та створення для них соціальних гуртожитків на період до 2015 року.

Секретарі сільських та селищної рад і фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ отримали вичерпну інформацію і практичні поради щодо організації її виконання і шляхів забезпечення соціальним житлом, обговорили проблемні питання співпраці.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих