18 вересня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації пройшов семінар-навчання секретарів виконкомів сільських, селищної рад.

З питання взаємодії  між органами виконавчої влади щодо надання відомостей періодичного поновлення бази Реєстру про осіб, які досягли 18 років, інформувала присутніх Лихолат А.А., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Виступаюча провела детальний аналіз відомостей, які надавали сільські, селищна ради і наголосила на дотриманні термінів інформування.

Барсукова О.А.,  начальник відділу РАЦС по Каховському району довела до відома присутніх інформацію про порядок ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.

Порядок виявлення та терміни постановки на облік дітей, які залишилися без батьківського піклування висвітлила Нелюбіна Н.С., начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

У своїй доповіді виступаюча наголосила про те, що позбавлення  батьківських прав – це крайня міра, необхідно зберігати їх право дітей на перебування у біологічній родині.

На змінах до ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції», які внесені ЗУ  №224-VII від 14.05.2013 року  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики» детально зупинилася начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Нечпал А.Л.

Доповнила попередню виступаючу Тетеря Т.А., завідувач сектором з питань управління персоналом  апарату   районної    державної адміністрації, яка ознайомила з новою формою декларації і порядком її надання працівниками, що звільнилися.

Детальний  аналіз рішень виконкомів сільських, селищної рад здійснила начальник відділу організаційної  роботи та з питань внутрішньої політики  апарату районної державної адміністрації Майстеренко І.І. Виступаюча зупинилася на вимогах до прийнятих рішень, їх оформленні, термінах надання копій до районної державної адміністрації.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих