18 вересня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації пройшов семінар-навчання секретарів виконкомів сільських, селищної рад. 

З питання взаємодії  між органами виконавчої влади щодо надання відомостей періодичного поновлення бази Реєстру про осіб, які досягли 18 років, інформувала присутніх Лихолат А.А., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

 

Виступаюча провела детальний аналіз відомостей, які надавали сільські, селищна ради і наголосила на дотриманні термінів інформування.

Барсукова О.А.,  начальник відділу РАЦС по Каховському району довела до відома присутніх інформацію про порядок ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання.

Порядок виявлення та терміни постановки на облік дітей, які залишилися без батьківського піклування висвітлила Нелюбіна Н.С., начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

У своїй доповіді виступаюча наголосила про те, що позбавлення  батьківських прав – це крайня міра, необхідно зберігати їх право дітей на перебування у біологічній родині.

На змінах до ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції», які внесені ЗУ  №224-VII від 14.05.2013 року  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики» детально зупинилася начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Нечпал А.Л. 

Доповнила попередню виступаючу Тетеря Т.А., завідувач сектором з питань управління персоналом  апарату   районної    державної адміністрації, яка ознайомила з новою формою декларації і порядком її надання працівниками, що звільнилися.  

Детальний  аналіз рішень виконкомів сільських, селищної рад здійснила начальник відділу організаційної  роботи та з питань внутрішньої політики  апарату районної державної адміністрації Майстеренко І.І. Виступаюча зупинилася на вимогах до прийнятих рішень, їх оформленні, термінах надання копій до районної державної адміністрації.

Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонси подій

 • До уваги суб’єктів господарювання!!!

  22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

 • Шановні мешканці району!

  Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 260