17 травня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації пройшов семінар-навчання секретарів виконкомів сільських, селищної рад  під головуванням   керівника апарату районної державної адміністрації Васильєвої Т.В.

 

Оголосивши перше питання порядку денного «Про організацію діловодства та контролю у виконкомах сільських, селищної рад», Тетяна Вікторівна звернула увагу секретарів на якість та дотримання  термінів підготовки інформацій на виконання документів органів влади вищого рівня.

Худолій Г.Д., начальник відділу діловодства довів до відома присутніх порядок приймання документів, їх реєстрацію, вимоги до резолюції, що накладається на документи.

Про систему контролю за виконанням документів влади вищого рівня у виконкомах сільських, селищної рад проінформувала завідувач сектору контролю апарату районної державної адміністрації  Знак І.Ф. Під час свого виступу виступаюча наголосила на дотриманні термінів підготовки інформацій на контрольні документи, депутатські звернення, запити громадян.

Лихолат А.А., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, при висвітлені питання щодо надання відомостей до відділу Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації про найменування нових та перемейнування вулиць (провулків, площ тощо) відповідно до частини 15 статті 22 ЗУ «Про Державний реєстр виборців» зупинилася на основних неточностях у назвах геонімів населених пунктів району, які допускають секретарі сільських, селищної рад. Крім того, виступаюча зазначила, що,  у разі зміни адреси приміщення для голосування та приміщення для засідань ДВК, сільським, селищній раді слід до 18 травня 2013 року надати до відділу ВДРВ копії рішення виконкому із зазначеного питання, в якому зазначити площу та адреси нових приміщень.

Барсукова О.А.,  начальник відділу РАЦС по Каховському району довела до відома присутніх інформацію про умови, строки та порядок державної реєстрації шлюбу. Також, Оксана Андріївна наголосила, що до 27 липня поточного року виконкомам сільських, селищної рад необхідно остаточно завершити роботу по комп’ютерному забезпеченню для ведення  електронних актових записів.

Питання щодо визначення ознак, сфер застосування, форм здійснення, об’єктів та необхідних документів для реалізації державно-приватного партнерства висвітлив  начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Єремейчук С.В.

Гарячу полеміку викликало у присутніх питання надання адміністративних послуг, яке розкривали присутнім заступник голови районної державної адміністрації Тертична Т.С. та державний адміністратор  відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Мазур Ю.Б.

Враховуючи те, що  зазначене питання повністю не  відпрацьоване на державному рівні, Васильєва Т.В. повідомила, що воно буде доведено до відома присутніх при наявності усіх законодавчих документів та роз’яснювальних матеріалів.

Підводячи підсумок семінару, Васильєва Т.В. подякувала присутнім за активну участь у розгляді питань порядку денного.

Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонси подій

 • До уваги суб’єктів господарювання!!!

  22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

 • Шановні мешканці району!

  Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 128