З метою реалізація в районі ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя)  найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни) 03 жовтня 2013 року в управлінні соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання для працівників управління та уповноважених осіб при сільських та селищній радах з питань соціального захисту населення за темою «Європейскі орієнтири: зміни у законодавстві щодо надання пільг та житлових субсидій найменш захищеним верствам населення.

Заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації І.Сидоренко досить детально розглянули  основні зміни  у законодавстві.

Після опрацювання питання, робочої взаємодії управління та виконкомів сільських та селищної рад  у призначенні державних допомог, компенсацій та пільг учасники зустрічі вирішили:

–         оприлюднити інформацію про досягнення Херсонщини в галузі соціального захисту громадян на інформаційних стендах в населених пунктах району;

–         забезпечувати високий рівень обслуговування та службової етики посадовими особами при зверненні громадян за призначенням державних соціальних допомог;

–         схвалити роботу уповноважених осіб з питань соціального захисту населення при виконкомах Роздольненської сільської та Любимівської селищної рад;

–         забезпечувати більш активне інформування населення про можливість отримання субсидій, державних соціальних допомог.

iGov.org.ua
Травень 2021
« Кві
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-05-14.