З метою реалізації в районі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання 20 вересня 2013 року в приміщенні районної державної адміністрації заступником голови районної державної адміністрації Ольгою Вакулич та  головним спеціалістом Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлією Бондаренко було проведено семінар – навчання для фахівців із соціальної роботи. Темою зустрічі було обговорення проблеми інвалідності, яка торкнулася сімей з дітьми, які проживають в Каховському районі. На даний час на обліку перебуває 104 сім’ї  з даною  проблемою, з них 93 сім’ї, в яких виховуються діти-інваліди, 10 сімей, в яких інвалідність мають батьки, та 1 сім’я, в якій проблему інвалідності має  і дитина і один із батьків.
Протягом 2013 року фахівцями із соціальної роботи було проведено 13 групових заходів – охоплено 139 осіб за темою інвалідності.

За результатами семінару було вирішено, здійснити соціальне обстеження всіх сімей, які не охоплені соціальними послугами, та визначити чи перебувають сім’ї даної категорії в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги для вирішення проблем.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра