Грудень 2022
« Лис
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-12-06.

16 вересня 2021 року відбувся семінар-навчання для державних службовців районної державної адміністрації. Керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна ВАСИЛЬЄВА ознайомила присутніх з порядком денним зазначеного семінару та розпочала роботу з обговорення першого питання щодо підготовки матеріалів на засідання колегії районної державної адміністрації та сесії районної ради.

Тетяна Вікторівна акцентувала увагу на плануванні пропозицій щодо винесення питань на засідання колегії районної державної адміністрації та сесії районної ради, порядку підготовки та алгоритму дій при оформленні відповідних матеріалів та термінах їх виконання.

Наступне питання, яке було доведено до відома учасників навчання начальником відділу організаційної роботи та діловодства районної державної адміністрації Іриною МАЙСТЕРЕНКО, стосувалося дотримання вимог Регламенту Каховської районної державної адміністрації в частині планування роботи районної державної адміністрації, а саме: висвітленню основних заходів, термінів подання пропозицій до плану роботи та аналізу виконання завдань, передбачених планом роботи районної державної адміністрації.

Про порядок формування номенклатури справ структурними підрозділами районної державної адміністрації та її апарату доповіла начальник архівного районної державної адміністрації Любов ЧЕРКАШИНА. Під час виступу було особливо акцентовано увагу присутніх на підготовці та термінах подання й затвердження номенклатури справ.