В залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар –навчання для державних службовців під головуванням Васильєвої Т.В., керівника апарату районної державної адміністрації .

Порядок  надання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік довела до відома присутніх Бердник І. В., головний державний податковий інспектор сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Каховської ОДПІ, детально зупинившись на кожному розділі декларації та відповівши на питання учасників семінару.

Про організацію проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” проінформувала присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Васильєва Т.В. Також, Тетяна Вікторівна зупинилася на питаннях виконавської дисципліни, порядку підготовки матеріалів на щотижневі селекторні, розширені наради, колегії районної державної адміністрації.

Питання  підготовки  аналітичних інформацій про виконання завдань, передбачених планом роботи районної державної адміністрації на І квартал 2013 року озвучила начальник відділу організаційної  роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації Майстеренко І.І.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ