13 березня 2013 року  в залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар – нарада для керівників та відповідальних осіб підприємств сільськогосподарської та переробної галузі, фермерських господарств Каховського району на тему «Дотримання вимог безпеки під час виконання весняно – польових робіт у Каховському районі.

В роботі наради взяв участь голова районної державної адміністрації В.Сторчак, начальник управління ВД ФСНВ у Херсонській області Сух В.В., головний державний інспектор Територіального управління Держгірпромнагляду по Херсонській області Хмельов А.Г., головний спеціаліст Держсільгоспінспекції в Херсонській області Серебрянський В.В., начальник відділу організації профілактики нещасних випадків на виробництві та профзахворювань управління  ВД ФСНВ у Херсонській області Стрижеус Т.П., начальник відділення виконавчої дирекції ФСНВ у м. Каховка Домбровський В.І., завідувач сектору організації профілактики нещасних випадків на виробництві, страховий експерт Рожок Л.П.

Семінар – нараду відкрив голова районної державної адміністрації В.Сторчак який розповів про досягнення Каховського району у аграрному секторі, та оголосив тему і мету семінару.

У ході семінару були детально розглянуті питання соціального страхування працівників Каховського району та  зміни у чинному законодавстві.

Учасники наради взяли активну участь у обговорені вищезазначених питань.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ