13 березня 2013 року  в залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар – нарада для керівників та відповідальних осіб підприємств сільськогосподарської та переробної галузі, фермерських господарств Каховського району на тему «Дотримання вимог безпеки під час виконання весняно – польових робіт у Каховському районі.

В роботі наради взяв участь голова районної державної адміністрації В.Сторчак, начальник управління ВД ФСНВ у Херсонській області Сух В.В., головний державний інспектор Територіального управління Держгірпромнагляду по Херсонській області Хмельов А.Г., головний спеціаліст Держсільгоспінспекції в Херсонській області Серебрянський В.В., начальник відділу організації профілактики нещасних випадків на виробництві та профзахворювань управління  ВД ФСНВ у Херсонській області Стрижеус Т.П., начальник відділення виконавчої дирекції ФСНВ у м. Каховка Домбровський В.І., завідувач сектору організації профілактики нещасних випадків на виробництві, страховий експерт Рожок Л.П.

Семінар – нараду відкрив голова районної державної адміністрації В.Сторчак який розповів про досягнення Каховського району у аграрному секторі, та оголосив тему і мету семінару.

У ході семінару були детально розглянуті питання соціального страхування працівників Каховського району та  зміни у чинному законодавстві.

Учасники наради взяли активну участь у обговорені вищезазначених питань.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих