Календар
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Архіви новин
iGov.org.ua
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-09-18.

Оголошується конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу із забезпечення роботи комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом

Каховська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Каховського району, далі – конкурс.

Визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Каховського району,  проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 , Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Каховського району, затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 лютого 2015 року № 58, яке зареєстровано у Каховському  міськрайонному управлінні юстиції Херсонської області 19 лютого 2015 року № 1/246, розпорядження голови районної державної адміністрації від 06.02.2017 № 50 «Про утворення конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Каховського району Херсонської області».

Документи для участі в конкурсі подаються до Каховської районної державної адміністрації за адресою: 74800, м.Каховка, вул.Велика Куликовська, 103, каб. 323, тел. 4-10-61, режим роботи: з понеділка по четвер – з 8-00 до 17-15, п’ятниця з 08-00 до 16-00.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – протягом 15 днів з дня опублікування оголошення.

Конкурс відбудеться 13 березня 2017 року за адресою: м.Каховка, вул.Велика Куликовська, 103, в кабінеті першого заступника голови РДА, початок засідання конкурсного комітету о 10.00 год.

 Умови

проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Каховського району

І. Загальна частина

 1. Ці Умови розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (далі – Порядок).
 2. Ці Умови застосовуються для визначення робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Каховського району Херсонської області.
 3. Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах підприємства (організації), яке спроможне забезпечити належну якість організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.
 4. Терміни в цих Умовах вживаються у значенні, наведених в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.
 5. На робочий орган покладаються функції відповідно до пункту 14 Порядку.

     6 У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), що мають фахівців у галузі автомобільного транспорту та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень та відповідно цим Умовам (далі – претенденти).

 1. Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які:

     надають послуги з перевезень;

     провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень;

     представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

ІІ. Порядок підготовки до проведення конкурсу

 1. Організатором конкурсу є Каховська районна державна адміністрація Херсонської області (далі – Організатор).
 2. Для підготовки та проведення конкурсу утворюється комітет з визначення робочого органу (далі – конкурсний комітет), склад якого затверджується Організатором.

     До складу конкурсного комітету входять голова, секретар та члени конкурсного комітету.

 1. Не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу Організатор розміщує в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу, в якому визначаються:

основні характеристики об’єкта конкурсу;

строк подачі та поштова адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі, телефон для довідок;

місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету;

умови конкурсу.

 1. З метою участі у конкурсі підприємство (організація) – претендент подає секретарю конкурсного комітету у визначений в оголошенні термін такі документи:

     заяву на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) що здійснює функції робочого органу згідно із встановленою формою (додаток)

     копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

     копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

     копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) матеріально-технічного забезпечення.

 1. Копії документів, завіряються підприємством (організацією) в установленому законодавством порядку.
 2. Подані на конкурс документи реєструються секретарем конкурсного комітету у журналі обліку. Документи, що надійшли після встановленого Організатором строку не приймаються.
 3. Документи, подані з порушенням пункту 4 розділу ІІ цих Умов не реєструються і повертаються претенденту з відповідним обґрунтуванням. Всі зауваження та недоліки при подачі документів на участь в конкурсі підприємства (організації) мають можливість виправити на протязі двох днів та подати документи повторно, якщо строк не минув.
 4. Конкурсний комітет вивчає, систематизує та аналізує всі документи, які надійшли від підприємств (організацій).

ІІІ. Порядок проведення конкурсу

 1. Конкурсний комітет у визначений Організатором час запрошує претендентів та проводить конкурс. Документи кожного претендента розглядаються окремо.
 2. Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке найбільше відповідає цим Умовам та спроможне найбільш якісно забезпечувати функції робочого органу.
 3. Рішення конкурсного комітету приймається на засіданні у присутності не менше двох третин його складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів “за” та “проти” голос голови конкурсного комітету є вирішальним.
 4. Рішення конкурсного комітету оформляються протоколом, який підписують всі його члени, які взяли участь у голосуванні.
 5. Переможець конкурсу оголошується на засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього всіх претендентів.
 6. У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу Організатор забезпечує проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу. Якщо в конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу визнається цей претендент.
 7. З переможцем конкурсу укладається договір про виконання функцій робочого органу надання послуг з підготовки матеріалів при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Каховського району Херсонської області строком на три роки.

IV Критерії відбору

      Після попереднього розгляду документів, поданих претендентами для участі в конкурсі члени конкурсного комітету оцінюють претендентів, за наступними критеріями:

     найбільший досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень (не менше трьох років);

     кількість фахівців з питань організації пасажирських перевезень;

   наявні матеріальні ресурси та технології для забезпечення проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

V Розгляд спорів

1.У разі порушення цих Умов особи, право яких порушено, можуть звернутися з відповідною скаргою до Організатора. Скарга може бути подана не пізніше 10 днів після одержання копії рішення конкурсного комітету.

2.Організатор після одержання скарги перевіряє зазначені факти. Відповідь скаржнику надається протягом 30 календарних днів з моменту одержання скарги. У разі виявлення порушень організатор скасовує рішення конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу.

3.Претендент має право оскаржити прийняте рішення в судовому порядку.

Узагальнені дані про тарифи на тверді побутові відходи по Каховському району станом на 01 вересня 2016 року

Стан розрахунків за житлово- комунальні послуги з нарастаючим підсумком у 2016 році по Каховському району станом на 01.09.2016 року

ПРИЧИНИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ