Ми очікуємо на прийняття Парламентом Закону «Про енергетичну ефективність» вже найближчим часом. Він дасть можливість створити інструменти та регуляцію для більш ефективного споживання енергії не тільки в приватному секторі, а й в промисловості. Про це повідомив під час презентації енергосертифікату Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, закон напрацьовується на виконання 27 Директиви ЄС. А його презентація відбудеться вже у третьому кварталі 2018 року.

«Дія закону буде направлена на зменшення енергоспоживання бізнесом на випуск продукції, що призведе до зниження її собівартості. А це питання конкурентоздатності української продукції як в ЄС, так і інших країнах. Друге – це зменшення енергоспоживання у сферах транспорту та енергетиці», – зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що держава сьогодні стимулює роботу, як по використанню відновлювальних джерел енергії, так і зменшенню витрат. «Україна сьогодні має амбіційні зобов’язання щодо зменшення викидів вуглецю і збільшення частки використання відновлювальних джерел енергії. Вже сьогодні ми збільшуємо частку сонячної енергетики та ведемо роботу на підтримку когенерації відновлювальних джерел енергії. Це стимулює до залучення інвестицій і переходу на альтернативні види палива», – розповів Геннадій Зубко.
Урядовий портал

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ