Сьогодні, 11 липня, в облдержадміністрації відбулась робоча нарада з відзначення в області 28 липня  1030-ої річниці Хрещення Русі – України.

Під головування директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитра Бутрія на нараду зібралися керівники районних державних адміністрацій, представники духовенства, правоохоронних органів.

Так, Дмитро Бутрій поінформував, що у  день відзначення в області 1030-ої річниці Хрещення Русі – України у Херсоні проведуть молебень у Херсонському Святодухівському кафедральному соборі.

Окрім того, 24 липня заплановано проведення святкового автопробігу за маршрутом Олешківський, Голопристанський райони, місто Нова Каховка, Каховський, Новотроїцький та Генічеський райони, організований представниками духовенства за підтримки обласної державної адміністрації.

Автівки  будуть прикрашені державними прапорами, флагштоками учасників пробігу й православною символікою.

У кожному населеному пункті учасники автопробігу також проводитимуть молебень.

Як зазначив один із організаторів цього заходу, отець Сергій Чудинович, до участі в автопробізі запрошуються представники різних конфесій і деномінацій Херсонщини.

«Ми робимо це для того, аби показати мешканцям усієї області нашу духовну міць і прагнення незалежної України мати незалежну церкву», – пояснив отець Сергій.

Вересень 2018
« Сер

• Засідання

18 вересня 2018 року о 16 годині в кабінеті голови районної державної адміністрації відбудеться засідання громадської ради на якому обговорюватимуться питання впровадження реформ на містах. Запрошуємо усіх бажаючих