З 1 січня 2019 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2018 року.

Громадяни,  які  у  2018 році отримали доходи, з яких не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2019 року річну податкову декларацію до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

До доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

• доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;
  • доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);
  • спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;
  • доходи від продажу інвестиційних активів;
  • іноземні доходи;
  • послуги артистів, кухарів, будівельників та ін.

Щоб виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію, громадянам треба звернутися до Центру обслуговування платників (ЦОП) при  Каховській державній податковій інспекції Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за адресою: м. Каховка, вул. Олеся Гончара, б.13, або за телефоном: 40443, 21440, 41351, для отримання консультації в частині заповнення декларації про отримані доходи.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.