Лютий 2024
« Січ
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-02-28.

29 червня 2021 року голова Каховської районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК та перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій ЛИМАН з робочим візитом відвідали Рубанівську територіальну громаду. Під час візиту було проведено нараду з керівництвом громади, в ході якої розглянуто питання стану виконання та наповнення бюджету громади, дотримання протипожежної безпеки під час збору ранньозернових культур, кадрового та матеріально-технічного забезпечення Центру надання адміністративних послуг, підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Керівництво району відвідали об’єкти соціально-гуманітарної сфери громади, ознайомились з ходом підготовки закладів освіти до нового навчального року та стану матеріально-технічного забезпечення закладів. В ході ознайомлення було наголошено на необхідності вчасного завершення ремонтних робіт та використання залишків коштів державної освітньої субвенції за розподіленими напрямками.

По завершенню візиту голова районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК наголосила на необхідності більш чіткої взаємодії між структурними підрозділами сільської ради та суб’єктами господарювання, активізації роботи щодо розробки інвестиційних проєктів та оперативного інформування про стан соціально-економічного розвитку громади.