07.10.2013 року голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. разом із своїм заступником Тертичною Т.С. з робочим візитом відвідали Каховську станцію швидкої медичної допомоги, де поспілкувалися із головним лікарем Ігнатом Тосіком.

Головною темою обговорення було питання впровадження в життя нової медичної реформи. В контексті даної тематики були розглянуті такі питання, як ремонт машин швидкої допомоги, транспортування хворого від одного відділення до іншого, виїзди на допомогу хворим у вихідні дні. За словами Тосіка І. на сьогоднішній день головним напрямком у роботі є вирішення кадрового питання. За особистими підрахунками головного лікаря  для обслуговування Каховського району потрібно, ще  чотири фельдшера, чотири водії та один диспетчер.

В ході робочого візиту Володимир Петрович оглянув територію Каховської станції швидкої допомоги, ознайомився з роботою прийому викликів та з устаткуванням кабінету невідкладної допомоги.

Також, голова райдержадміністрації відвідав Каховську клініко-діагностичну лабораторію. Завідувач лабораторії Ярова Інна Вікторівна коротко розповіла про стан справ, ознайомила Сторчака В.П. з роботою гематологічного відділу та поділилася планами на майбутнє. В першочергових завданнях збільшення асортименту хіміко-біологічних аналізів, завезення нового устаткування для кабінету хворих на туберкульоз.

Голова Каховської районної державної адміністрації зазначив, що реформування повинне проходити поступово і в спокійному руслі та одночасно з цим будуть створені всі належні умови для вирішення кадрового забезпечення.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ