20 серпня 2013 року голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. в рамках реалізації проекту соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича завітав з дружнім візитом в селище Любимівка, де зустрівся з головою селищної ради Мотрюком М.І. В робочій атмосфері керівники обговорили ряд важливих питань в галузі продовольчої безпеки та приділили велику увагу питанню дотримання вимог санітарно – епідемічного нагляду за дотриманням санітарного законодавства України.

Голова районної державної адміністрації надав відповідне доручення начальнику районного  Управління  Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області щодо постійного контролю за здійсненням перевірки торгівельної мережі району та наявного асортименту товарів, які знаходяться на відстані від 150 метрів від загальноосвітніх навчальних закладів. Також, голова Любимівської селищної ради Мотрюк  М.І. доповів  про  підготовку села  до святкування 22-річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України, зазначивши, що на місцевих жителів чекає урочистий святковий концерт, цікаві виставки, різноманітні конкурси та спортивні змагання.

Актуальним питанням дня залишалась проблема до будівництва Свято-Троїцького храму.

Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. зустрівся з місцевим священиком Миколаєм в Свято-Троїцькому храмі. В ході зустрічі було обговорені питання завершення будівництва православної святині та шляхи щодо їх вирішення.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ