19 лютого 2013 року відбулась робоча нарада за участю першого заступника районної державної адміністрації Балабанова В.Г., з  фахівцями управління Головного Каховського магістрального каналу, Каховського міжрайонного управління водного господарства, ДП “Укрводсервіс”, ПАТ “Укрводбуд” щодо виконання районної програми “Технічна вода”. За результатами наради було вирішено Каховському міжрайонному управлінню водного господарства, ДП “Укрводсервіс”, ПАТ “Укрводбуд” визначити точки водозабору технічної води для населення по кожному населеному пункту району включених до програми та надати всебічну допомогу головам сільських, селищної рад у виготовлені проектно – кошторисної документації. В свою чергу В.Балабанов зазначив, що у найблищий час проведе нараду з головами сільських, селищної рад щодо програми “Технічна вода”.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра