Червень 2022
« Тра
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-06-26.

На автошляху Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ відремонтували міст через Північно-Кримський канал. Він забезпечує рух мережею державних доріг, з’єднує правобережну і лівобережну Україну та тимчасово окупований Крим.

На відкриття об’єкту приїхали голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій КОЗИР, голова районної державної адміністрації Наталя СТАДНІК, голова районної ради Валерій БРУСЕНСЬКИЙ та голови Новокаховської, Таврійської та Каховської територіальних громад району.

Після завершення реконструкції міст через Північно-Кримський канал між Новою Каховкою та Таврійськом відповідає сучасним навантаженням, а проїзд автотранспорту та пропуск пішоходів став безпечним і комфортним. Зокрема, завдяки розширенню габариту проїзду до 9,00 м та ширини тротуару до 1,80 м.

Підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» в рамках реконструкції було виконано великий обсяг робіт:

• влаштовано тимчасовий пішохідний міст;
  • здійснено розбирання аварійних залізобетонних конструкцій;
  • виконано чищення арматури опор, ригелів та покриття її антикорозійним складом;
  • здійснено відновлення бетонних поверхонь;
  • на берегових опорах виконано бетонування насадок, шкафних та підпирних стінок, лежнів, виконано монтаж каркасів перехідної плити;
  • виконано монтаж нових опорних частин на всіх опорах;
  • здійснено великовузлове складання металевих елементів 5-ти прольотів нової металевої прогонової будови, яка складається з чотирьох металевих головних балок постійної висоти, перекритих металевою ортотропною плитою проїзної частини;
  • виконано покриття бетонних та металевих поверхонь захисними антикорозійними складами;
  • здійснено монтаж металевої перильної та мостової огорожі бар’єрного типу.

А також влаштовано покриття мостового полотна та тротуарів на основі метилметакрилату гідроізоляційною системою Bridgemaster.