Одним із пунктів реалізації завдань Президента України стосовно створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності визначено врегулювання надання адміністративних послуг. 04 липня 2013 за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г., заступника голови районної державної адміністрації Тертичної Т.С., суб’єктів надання адміністративних послуг, відділу економічного розвитку і торгівлі, державного адміністратора та адміністратора центра надання адміністративних послуг відбулася нарада з сприяння підприємницької діяльності. За резульатами наради було рекомендовано по – перше, адміністратору центра надання адміністративних послуг спільно із суб’єктами надання адміністративних послуг розглянути можливість забезпечити відділення поштового зв’язку мінімумом 20 адміністративних послуг, як це передбачено Протоколом селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра Вілкула О.Ю. від 07.06.2013. По – друге,  із відділенням поштового зв’язку прискорити роботу за проектом “Адміністративні послуги спрощений доступ через пошту” щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів звернення адміністративних послуг.

Січень 2018
    « Гру