Одним із пунктів реалізації завдань Президента України стосовно створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності визначено врегулювання надання адміністративних послуг. 04 липня 2013 за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г., заступника голови районної державної адміністрації Тертичної Т.С., суб’єктів надання адміністративних послуг, відділу економічного розвитку і торгівлі, державного адміністратора та адміністратора центра надання адміністративних послуг відбулася нарада з сприяння підприємницької діяльності. За резульатами наради було рекомендовано по – перше, адміністратору центра надання адміністративних послуг спільно із суб’єктами надання адміністративних послуг розглянути можливість забезпечити відділення поштового зв’язку мінімумом 20 адміністративних послуг, як це передбачено Протоколом селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра Вілкула О.Ю. від 07.06.2013. По – друге,  із відділенням поштового зв’язку прискорити роботу за проектом “Адміністративні послуги спрощений доступ через пошту” щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів звернення адміністративних послуг.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ